Szüleiket, nagymamáikat, nagypapáikat látogatták meg a rokonok az Újbudai Idősek Háza hozzátartozói nyílt napján. Az eseményen Bács Márton alpolgármester köszöntötte a ház lakóit és a hozzátartozókat. Az eseményt azért rendezik meg, hogy a rohanó hétköznapokra jellemző villámlátogatások mellett több időt tölthessenek együtt a családtagok, akik ilyenkor oldottabb környezetben győződhetnek meg arról, hogy a szeretteik jó helyen vannak. A vendégek részt vettek bemelegítő reggeli tornán, szellemi és fizikai vetélkedőkön, a bográcsos kerti ebéd után pedig egy jóízű beszélgetésen.



